Centrum Dekoral Professional doceniło najlepszych klientów, zabierając ich w podróż na Maderę

Centrum Dekoral Professional po raz kolejny doceniło najlepszych klientów, zapraszając ich do udziału w corocznej konferencji, odbywającej się w ramach programu partnerskiego – Klubu Dekoral Professional. W połowie marca przedstawiciele czterdziestu firm odnotowujących największą sprzedaż produktów z oferty producenta, wyruszyli we wspólną podróż na Maderę.

 

Klub Dekoral Professional to jedna z inicjatyw powstałych z myślą o profesjonalnych wykonawcach, specjalistach i firmach działających w branży budowlano-wykończeniowej, którzy są klientami sieci sklepów Centrum Dekoral Professional.

 

Przynależność do Klubu Dekoral Professional niesie za sobą wiele korzyści, w tym możliwość wygrania wyjazdu na jedną z konferencji organizowanych przez PPG Deco Polska – tłumaczy Joanna Kołtyś, JR Trade Marketing Manager. Jak dodaje, w tym roku wspólnie z uczestnikami wydarzenia odkrywaliśmy uroki krainy wiecznej wiosny – wyspy Madery. To nie koniec atrakcji. Już w czerwcu przedstawiciele marki ugoszczą swoich klientów na duńskiej wyspie Bornholm. Oprócz zwiedzania urokliwych zakątków wspomnianych wyżej lokalizacji, podczas wyjazdu można się zapoznać z nowościami producenta. – Tegoroczna konferencja rozpoczęła się od prezentacji nowych produktów z linii Dekoral Professional oraz Sigma Coatings. Warto zaznaczyć, że podczas całego wyjazdu klienci mają możliwość spotkania się i porozmawiania z przedstawicielami PPG Deco Polska, którzy chętnie udzielają wszelkich informacji na temat produktów i dostępnej oferty – komentuje Joanna Kołtyś. Znane są już plany przyszłorocznych wyjazdów. Jak deklaruje organizator, laureaci konkursu wybiorą się w podróż do Księstwa Andory, a także na ekstremalny wyjazd „Pieniny Rafting”. Więcej szczegółów dotyczących planu konferencji uzyskamy w Centrum Dekoral Professional oraz na stronie programu.

 

Dołączając do Klubu Dekoral Professional, już na starcie można otrzymać wiele korzyści: wsparcie największego producenta farb i lakierów w Polsce, pomoc w podnoszeniu kwalifikacji zawodowych, promocję działalności oraz atrakcyjne rabaty.

 

Aby dołączyć do Klubu Dekoral Professional, należy spełnić dwa warunki: zostać klientem Centrum Dekoral Professional, jak również zarejestrować się do programu. Możemy tego dokonać za pomocą formularza elektronicznego, dostępnego na stronie organizatora, lub wypełniając wniosek w jednym ze sklepów Centrum Dekoral Professional.

 

Więcej informacji o programie dostępnych jest na stronie: https://klubdp.centrumdekoral.pl/