Ruszyły zapisy na Certyfikujące Szkolenia Akademii Technicznej PPG Deco

 Akademia Techniczna PPG Deco to specjalistyczne centrum szkoleniowo-doradcze, działające przy PPG Deco Polska od 2002 roku. W ramach swoich aktywności, Akademia prowadzi certyfikujące szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe wykonawców z branży remontowo – budowlanej. Właśnie ruszyły zapisy na najbliższą edycję warsztatów.

Na rynku firm budowlano – remontowych doświadczenie i umiejętności mają ogromne znaczenie dla ostatecznego efektu inwestycji. Dlatego szefowie ekip, jak i indywidualnie działający profesjonaliści, często poszukują możliwości dodatkowego rozwoju i udokumentowania zdobytych kwalifikacji poprzez certyfikację. Szkolenia Akademii Technicznej PPG Deco umożliwiają dostęp do wysokiego poziomu wiedzy merytorycznej, jak i praktycznej, z uwagi na szkoleniowców stanowiących grono ekspertów w swoim fachu. Zajęcia prowadzone w Akademii są przygotowane tak, aby przekazać jak najwięcej wiedzy w sposób praktyczny.

Już 5 listopada rusza pierwszy z 5 modułów Szkoleń dla pracowników firm wykonawczych - Systemy wykończenia wnętrz. Kolejne warsztaty będą dotyczyć: Elewacji i systemów ociepleń, Technik dekoracyjnych i koloru w budownictwie, Lakierowania Podłóg Drewnianych oraz Powłok na posadzki betonowe.

Każde ze szkoleń kończy się egzaminem, a wraz z jego pozytywnym wynikiem – otrzymaniem imiennego Certyfikatu. Nobilitację w formie certyfikatu automatycznie uzyskuje także firma reprezentowana przez zdającego egzamin wykonawcę.

Szczegółowe informacje dotyczące Akademii Technicznej oraz regulamin uczestnictwa w szkoleniach dostępny jest w sieci sklepów Centrach Dekoral Professional, zlokalizowanych w całym kraju (lista sklepów: www.centrumdekoral.pl).

Dokładny harmonogram szkoleń można śledzić w zakładce Wydarzenia, na profilu Profesjonalny Wykonawca na Facebooku: bit.ly/WydarzeniaProfesjonalnyWykonawca

Serdecznie zapraszamy!