Społeczność „Profesjonalny Wykonawca” na Facebooku

Co mają ze sobą wspólnego: kreatywne rysunki na czarnej ścianie i lakier Tablicowy Sigma Memo Paint? Śnieżne księstwo Andory i wygrana w konkursie? Pęknięcia, rysy na fasadzie budynku i farba hybrydowa Dekoral Professional ?

Społeczność „Profesjonalny Wykonawca” na FB powstała z myślą o architektach, majsterkowiczach, wszystkich fachowcach, działających w branży budowlano-wykończeniowej. Jest to prawdopodobnie pierwszy taki branżowy fanpage w tym serwisie.

Na fanpage’u można znaleźć szereg gotowych rozwiązań, inspiracji, bieżących trendów. Dowiesz się, jak przyśpieszyć sezonowość tynku, jaki produkt wybrać, aby móc swobodnie rysować na czarnej ścianie, bez obawy przed jej zniszczeniem. Na co może być narażona zewnętrzna elewacja budynku i dlaczego warto stosować wtedy farby hybrydowe Dekoral Professional.
Ponadto, profil jest cennym źródłem informacji o działaniach, jakie prowadzą marki profesjonalne PPG na rzecz swoich klientów. Obok fachowych porad, znajdziesz tutaj więc oferty specjalne, produkty, usługi objęte promocją i rabatami w sieci Centrum Dekoral Professional. Dowiesz się, co zrobić, aby wziąć udział w konkursach, akcjach wyjazdowych w ramach Klubu Dekoral Professional.

 

Partnerami fanpage’a są: Dekoral Professional, Sigma Coatings, Domalux Professional, Dekoral Gold, Akademia Techniczna PPG Deco i sieć sklepów Centrum Dekoral Professional. Z tego względu społeczność ta jest również bazą informacji o trwających akcjach CDP i Klubu Dekoral Professional, jak również o promocjach na zakup markowych produktów.

 

Jesteś profesjonalnym wykonawcą? Polub Profesjonalnego Wykonawcę i bądź na bieżąco.

 

Więcej informacji znajduje się na: www.facebook.com